Księga kondolencyjna


Wstrząśnięci tragiczną wiadomością o śmierci

Prezesa Zarządu Ś. P. Sławomira Bajora,

przesyłamy najgłębsze wyrazy

współczucia i żalu.

Pracownicy Oddziału w Legnicy

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o śmierci

Ś.P. Sławomira Bajora.

Słowa otuchy oraz wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie , Bliskim i Współpracownikom składa

Prezes Zarządu PW Centrostal-Wrocław SA Tomasz Podlawski


Z ogromnym smutkiem odebraliśmy informacje o śmierci Sławka.

Składamy najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie i współpracownikom.

Zachowamy o Sławku najlepsze wspomnienia, gdyż był on człowiekiem nietuzinkowym, pomocnym ludziom i odważnym w poglądach i działaniu.

Cześć jego pamięci

Zarząd KönigStahl sp. z o.o.

Wiadomość o śmierci Sławka była dla nas wszystkich wielkim szokiem i smutkiem. Wyrazy współczucia i żalu Rodzinie oraz najbliższym składają Sławek I Monika Boligłowa wraz z pracownikami Maxstal sp z o.o


W imieniu Zarządu oraz pracowników firmy Coface przesyłam najszczersze wyrazy współczucia z powodu śmierci Pana Sławomira Bajora. Łączymy się z Wami w smutku, bólu i modlitwie.

Prywatnie zapamiętam Pana Sławka jak osobę charyzmatyczną, kierującą się stałymi zasadami oraz konsekwentnie dążącą do określonych celów. Będzie mi brakowało naszych wspólnych, nie zawsze łatwych rozmów na temat rynku wyrobów hutniczych.

Jarosław POLOCZEK

Z ogromnym smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość  o śmierci  Prezesa Zarządu Ś.P. Sławomira Bajora

Współpracownikom, rodzinie i bliskim przesyłamy wyrazy szczerego współczucia.

Wyrazy głębokiego współczucia pragniemy wyrazić w imieniu własnym, jak i pracowników firmy  HEMAT TRADE OSTRAVA, a.s.

Żegnaj  Kolego, Partnerze.

Z głębokim żalem i smutkiem,

Stanislav MATUSIK       i       Aleš GERÁT


„Śmierci tak trzeba uczyć się jak życia’’ – Leopold Staff.

W tej trudnej chwili pragnę złożyć szczere wyrazy współczucia na ręce Pani Ewy i Całej Rodziny.

Odpoczywaj w pokoju…

Mirosław Stanek

Najszczersze kondolencje.

Żegnam wspaniałego i wielkiego Człowieka. Śpij spokojnie…
Marcin W.

Z ogromnym żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego kolegi, przyjaciela, wyjątkowego człowieka i menedżera, którym był śp. Sławomir Bajor. Jest i zawsze będzie w naszych sercach i w naszej pamięci. Składamy wyrazy współczucia i żalu całej Rodzinie oraz jego najbliższym.

Rada Nadzorcza i Zarząd Konsorcjum Stali S.A.

Z głębokim żalem i smutkiem przyjąłem wiadomość o przedwczesnej śmierci ŚP Pana Sławomira Bajora, wspaniałego człowieka. Składam wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół. Brakuje mi słów, aby opisać żal i smutek. Cały czas nie może do mnie dość, że już nigdy nie będziemy mogli porozmawiać….

Z wyrazami szacunku i głębokiego żalu
Jarosław Olejarz

Z niedowierzaniem i wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Prezesa Sławomira Bajora.

Rodzinie i Najbliższym składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dla nas na zawsze w pamięci pozostanie Człowiekiem, Prezesem, Szefem pełnym energii, pasji i zaangażowania, konsekwentnym w działaniach oraz otwartym na ludzi i nowe pomysły.

Zarząd i pracownicy Huty Zabrze S.A.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Sławomira Bajora. W naszej pamięci pozostanie jako człowiek pełen profesjonalizmu, zaangażowania i pasji; człowiek o wielkim autorytecie i sercu otwartym na potrzeby innych. Składamy wyrazy najszczerszego współczucia i żalu Rodzinie zmarłego.

Zarząd i Pracownicy FILIGRAN S.A.


Z głębokim smutkiem przyjęłam wiadomość o śmierci Sławomira Bajora,
składam słowa wsparcia oraz wyrazy współczucia Rodzinie i Bliskim
w imieniu Izby Przemysłowo-Handlowej Gospodarki Złomem
Kinga Zgierska
Dyrektor Izby

Wiadomość o śmierci Sławka Bajora bardzo mną wstrząsneła. Nie ma słów aby opisać żal i współczucie jakie w tej chwili czuję.

Proszę przyjąć najszczersze wyrazy współczucia.

Marek Dolina
Prezes Zarządu ArcelorMittal Distribution Solutions Poland sp. z o.o.


„… są LUDZIE, których anioł śmierci przytula zdecydowanie za wcześnie”

Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Prezesa Zarządu

Ś.P. Sławomira Bajora.

Rodzinie i Bliskim przekazujemy słowa wsparcia, wierząc, że ból i samotność po stracie ukochanej osoby złagodzi prawda, że nie umiera ten, który pozostaje w ich sercach.  Szanowny Panie Prezesie, odszedł Pan od nas zbyt wcześnie i tak trudno jest się pożegnać na zawsze. Niektóre rzeczy i miejsca nie będą już takie same. Zabrakło w nich OSOBY, która nadawała im wyjątkowego znaczenia.

Niech Pan spoczywa w pokoju.

Prezes i pracownicy Wtórmet Radzionków Sp. z o.o.

Szanowni Koledzy,
z głębokim smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci prezesa BSK Return S.A., pana Sławomira Bajora.

Osobiście poznałem go jako sympatycznego towarzysza i inspirującego rozmówcę w dyskusjach o przyszłości hutnictwa w Polsce. Przede wszystkim jednak szanowałem go jako przedstawiciela generacji polskich przedsiębiorców, którzy stali za budowaniem hutnictwa i dystrybucji wyrobów hutniczych w nowych warunkach rynkowych po roku 1989.

Swoje kondolencje pragnę przekazać Małżonce i Dzieciom zmarłego oraz wszystkim Współpracownikom.

W imieniu swoim i kolektywu pracowników FERONA POLSKA S.A., Robert Ágh


„Nie umiera ten, kto pozostaje w sercach bliskich”

Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla rodziny, przyjaciół oraz współpracowników z powodu śmierci Pana Sławomira Bajora przesyłają

Zarząd i Pracownicy POLSTAL Sosnowiec

Z głębokim żalem i poczuciem niezwykłej straty przyjęliśmy wiadomość o odejściu naszego Przyjaciela, partnera w biznesie i wieloletniego kolegi Sławka Bajora!

Najszczersze wyrazy współczucia i kondolencje przede wszystkim dla najbliższej Rodziny, a także wszystkich współpracowników

składa

Zarząd oraz pracownicy Salzgitter Mannesmann Stahlhandel


Składam najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i bliskim Sławka Bajora. Z wielkim smutkiem przyjąłem wiadomość o Jego odejściu.

Sławka zapamiętam jako osobę o wielkiej kulturze osobistej, spokoju i otwartości.

Łączę się z Państwem w smutku i zadumie.

Krzysztof Pruszyński z rodziną.

Z głębokim żalem przyjąłem wiadomość o odejściu Pana Sławomira Bajora.
Składam najszczersze wyrazy współczucia Rodzinie, bliskim oraz współpracownikom.
Z wyrazami szacunki
Jerzy Krysa

Z głębokim smutkiem oraz żalem

przyjęliśmy wiadomość o śmierci

śp. Sławomira Bajora

wieloletniego partnera biznesowego.

Dlatego też z całego serca

rodzinie i bliskim

składam wyrazy współczucia

oraz szczere kondolencje.

Prezes Gregor Moj wraz z pracownikami

EUROMET PL w Dąbrowie Górniczej

Witam Szefie,

Zaskoczę Pana – “po 15 a ja jeszcze nie śpię”. Zresztą od kilku dni mam z tym duże problemy, Ale do rzeczy bo wiem, że lubi Pan konkrety. Chciałem podziękować za ostatnie 15 lat. To w dużej mierze Pan ukształtował zawodowo mój charakter. To od Pana można było się uczyć czegoś nowego  każdego dnia. To z Panem zawsze fajnie rozmawiało się o technicznych sprawach dotyczących naszej branży  – a później i tak trzeba było bezwzględnie zawsze  narysować to na papierze milimetrowym. Zawsze był Pan otwarty na wszelkie nowinki , pomysły i podchodził Pan do nich z entuzjazmem.  Po uszach też się czasami dostało ale to tylko motywowało  do tego aby być  lepszym. Tyle jeszcze było planów przed nami. Tyle tematów niedokończonych…

Niestety nie zdążyliśmy się pożegnać osobiście ale ostatni nasz telefon będę tak traktował i wspomniał. Będzie mi brakowało mojego „Szefa” ale wszyscy wiemy ,że będzie nas i tak Pan wspierał w ten czy inny sposób a my postaramy się zrobić wszytko aby Szefa  „trzecie dziecko” dalej się rozwijało

Spoczywaj w spokoju Szefie

Pani Ewo, Madziu,Kasiu Adamie,Łukaszu i Wasze Pociechy-przyjmujcie proszę ode mnie najszczersze wyrazy współczucia i żalu. Łączę się z Wami w bólu. To nie tak miało wyglądać… nie tak

Paweł Sutryk


Z poczuciem niewyobrażalnego żalu przyjąłem wiadomość o śmierci Sławka.

Nie potrafię opisać żalu jaki wywołała we mnie strata tak bliskiego człowieka, tym bardziej nie wyobrażam sobie nawet z jakimi emocjami Wy musicie sobie radzić.

W tych bolesnych dla nas wszystkim dniach, składam najszczersze kondolencje całej Rodzinie oraz najbliższym Sławka . Pamięć o nim na zawsze pozostanie w mojej pamięci.

Wszystkim życzę dużo siły i zdrowia w kontynuacji rozpoczętego przez Sławka dzieła jakim jest BSK RETURN.

Jacek Wiśniowski

Wiadomość o odejściu Pana Sławomira Bajora wstrząsnęła nami do głębi. Trudno pogodzić się z taką stratą. Pan Sławek w naszej pamięci pozostanie zawsze uśmiechnięty, dowcipny i jednocześnie pełny profesjonalizmu i otwarty na rozmowę i radę.

Pracownicy Polskiej Unii Dystrybutorów Stali


Dear Sirs,

in my name and from the whole Schnell Company please receive the most heartfelt expression of your grief for the death of our friend Mr. Bajor to whom we were very attached by a bond of true friendship and respect.

Best Regards,
Filippo Giovanelli

Szanowni Państwo, z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Prezesa Sławomira Bajora. Współpracownikom, rodzinie i bliskim przesyłamy wyrazy szczerego współczucia i żalu z powodu straty.W imieniu właścicieli i pracowników RMB SpA pragnę przekazać szczere kondolencje.

Antonio Amato


Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Prezesa Sławomira Bajora.

Współpracownikom, rodzinie i bliskim przesyłamy wyrazy szczerego współczucia i żalu. Mamy nadzieję, że pomimo wielkiej straty uda się Państwu znaleźć pocieszenie i ukoić smutek.

W imieniu Grupy Liberty jak i Spółki Liberty Commercial PL pragniemy przekazać wyrazy szczerego współczucia.

Marcin Matysiak

Panie Sławku, nie udało się nam w końcu przejść na „ty” . Obiecaliśmy to sobie na kolejnym spotkaniu do, którego nie doszło. Nie wierzę że Pana nie ma… nie wierzę i przy tym pozostanę. Pan wypełnił prawie rok mojego życia swoją obecnością, charyzmą i charakterem. Pomimo trudniejszych momentów zawsze wiedziałem że się lubimy i szanujemy. Nigdy Pana nie zapomnę – to z resztą niemożliwe. Zabieram Pana ze sobą na resztę mojej własnej drogi…
Wyrazy współczucia składam rodzinie. Pomimo intensywnej ale jednak niedługiej znajomości z Panem Sławkiem jedno od początku było dla mnie oczywiste. Byłyście Panie w jego życiu jedyne i najważniejsze.

Marcin Kapkowski


Z wielkim smutkiem i niedowierzaniem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pana Sławomira Bajora.

Był Pan nie tylko wybitnym menadżerem, świetnym strategiem, wizjonerem który od podstaw stworzył znacząca na rynku Grupę Kapitałową, ale również dobrym człowiekiem, chętnie wspierającym inicjatywy kulturalne, sportowe oraz charytatywne.

Oby w Polsce było więcej takich osób jak Pan.

Żegnamy Pana z wyrazem żalu, ale i w wielkim szacunku dla Pana postawy społecznej.
w imieniu spółki PZ Invest sp. z o o
M. Piotrowski i Ł. Ziaja

adminKsięga kondolencyjna