O FIRMIE

Spółka BSK Return S.A. pojawiła się na rynku polskim w 1992 roku jako firma branży hutniczo – złomowej. Obecnie prowadzi działalność w kilku podstawowych dziedzinach:

  • handel oraz przerób złomu stalowego i złomu metali nieżelaznych,
  • sprzedaż wyrobów hutniczych,
  • produkcja zbrojeń budowlanych,
  • produkcja konstrukcji stalowych,
  • odlewnia metali.

Skupujemy, przerabiamy odpady w postaci złomu, przekazując je do hut jako surowiec do produkcji stali. Złom do segregacji i przerobu dostarczamy na place składowe transportem kolejowym, a także specjalistycznym samochodowym transportem kontenerowym, który Spółka posiada.
Obrót złomowy w Spółce odbywa się przy pomocy specjalistycznych sprzętów przeznaczonych do jego załadunku oraz przerobu takich jak: koparko – ładowarki FUCHS, prasonożyce, mobilne paczkarki, strzępiarki. Firma obrót złomem prowadzi zgodnie z wszystkimi normami i przepisami dotyczącymi ochrony środowiska oraz pełną dokumentacją gospodarki odpadami.

BSK Return S.A. posiada oddziały handlowe w Legnicy, Wrocławiu, Warszawie, Krakowie oraz duży magazyn handlowy wyrobów stalowych w Zawierciu. Dużym atutem Spółki są zatrudnieni Przedstawiciele handlowi, za których pośrednictwem zaspakajamy potrzeby klientów w wyroby stalowe klientów na całym terytorium Polski, a co za tym idzie rozszerzamy grono naszych dostawców złomowych. Silnie zbudowana Grupa Kapitałowa BSK RETURN S.A. stworzona  z prężnie działających Spółek branży hutniczo-złomowej oraz produkcyjnej, wykwalifikowana i odpowiedzialna kadra kierownicza, handlowa oraz prężny i zgrany zespół pracowników mają duży wpływ na dystrybucję i sprzedaż asortymentu oferowanego przez Spółkę nie tylko w Polsce ale i też za granicami kraju.
Profesjonalność i indywidualność w obsłudze każdego partnera handlowego jest dewizą naszych pracowników.
Oferujemy atrakcyjne warunki cenowe oraz elastyczną politykę form płatności, począwszy od gotówkowego obrotu, po wzajemne kompensaty wielu podmiotów biorących udział w obrocie gospodarczym.

adminO firmie